رفتن به مطلب
ای پی بورد ایران

Image Description از تمامی ویژگی های منحصر بفرد سیستم بهره ببرید!!!

برترین های انجمن


ارسال های محبوب

Showing content with the highest reputation on 19/12/97 در همه مناطق

 1. 1 point
  با سلام خدمت کاربران ای پی بورد ایران در این تاپیک توضیحاتی درباره sitelink گوگل وبمستر که یکی از امکانات خوب webmaster tools است می پردازیم. در ابتدا شما باید یک حساب گوگل وبمستر تولز داشته باشید تا بتوانید وب سایت خود را ثبت و تنظیمات مربوط را انجام دهید. درباره sitelink بیشتر بدانیم sitelink به پیوندهای وبسایت گفته می شود که شامل لینکهای پربیننده و مهم می باشد. کاربرانی که این تنظیم را برای وب سایت خود انجام داده اند بعد از مدتی با جستجوی عبارتی از عناوین وب سایت خود نتیجه ی گوگل نمایش عنوان سایت با ادرس اصلی و نمایش چندین منو در زیر عنوان اصلی که به این منو ها sitelink گفته میشه روبرو خواهند شد. چگونگی تنظیم sitelink در گوگل وبمستر - ابتدا وارد حساب گوگل وبمستر تولز خود شده و روی وب سایتی که ثبت کرده اید کلیک کنید. از قسمت Search Appearance روی گزینه Sitelinks کلیک کنید تذکر: درباره تعریف لینک ها موارد نامبرده را در نظر بگیرید: لینکهای مورد نظر باید در تمام صفحات سایت نمایش داده شوند. لینکهای مورد نظر بهتر است در قسمت فوقانی سایت (Navigation) قرار بگیرد. لینکهای مورد نظر باید نسبت به سایر لینکها، لینکهای ورودی زیادتری داشته باشند(بازدید بیشتر). لینکهای مورد نظر باید Index باشند. موفق باشید
 2. 1 point
  با سلام خدمت کاربران گرامی ای پی بورد ایران در این تاپیک قصد داریم به چگونگی ایجاد مطالب بهتر و نکات تاثیر گذار در سئو مطلب بپردازیم. قبل از شروع هر مطلبی و نوشتن محتوای آن تفکر در کلمات کلیدی محتوا امری بسیار ضروری می باشد که نویسندگان مطلب در مرحله اول باید به آن توجه خاص داشته باشند. گوگل ابزاری قوی در این مورد ارائه کرده با نام Google Adwords که می توانید استفاده خوبی برای جستجو کلمات و عبارات خود در ساخت کلمات کلیدی ببرید. کلمات کلیدی محتوای خود را بصورت BOLD در آورید بدین صورت این کلمات مهمتر جلوه داده می شوند. موتور های جستجو گر حساب ویژه ای دربکار بردن کلمات کلیدی محتوا در عنوان Title مطلب باز می کنند و بصورت دقیق به تجزیه و تحلیل موضوع و محتوای شما می پردازد.بدین ترتیب شما باید عنوانی برای محتوای خود در نظر بگیرید که نقطه قوت و کلید طلائی محتوای شما است. لینک ها: استفاده از لینک ها در محتوا نیز تاثیر بسزایی در ارتقاء رتبه بندی وب سایت شما در گوگل دارد، اگر موضوعات مشابهی با محتوای ارسالی شما در وب سایت است بهتر است از لینک در محتوا استفاده نمایید. مفهوم: مفهوم در محتوا نیز نقش مهمی در نگه داشتن کابران در وب سایت شما ایفا می کند بنابراین سعی نمایید از برای مخاطبان خود از محتوای مناسب که مفهوم درستی دارند استفاده کنید. خوانده شدن: محتوای ارسالی توسط شما باید طوری باشد که مطمئن باشید مخاطبان به راحتی بتوانند آنرا ببیند و بخوانند، در پاراگراف بندی محتوا دقت نمایید و تصاویر images بکار برده شده در محتوا نیز در سایز هایی مناسب و همچنین تصاویری مرتبط با مطلب ارسال گردد.. برچسب ها Tag: استفاده از برچسب های مطلب نیز نقش مهمی در سئو مطلب ایفا کرده و سعی کنید برای هر مطلب تعدادی برچسب مرتبط با محتوا قرار دهید.
 3. 1 point
  معرفی ابزار remove URLs از بخش گوگل وب مستر امکان دارد شما یک سایت را از پایه تغییر داده و این تغییر ممکن است در نحوه آدرس دهی صفحات یا در محتوای آن باشد. در مواردی یک یا چند صفحه سایت شما ممکن است ارزش گذشته را نداشته باشند و شما مجبور به حذف آنها از سایت خود هستید در این شرایط با ارورهای زیادی در وبمستر خود روبرو خواهید شد. ابزار remove URLs زیرمجموعه ای از بخش Google Index در اکانت وبسمتر گوگل است که به شما این امکان را می دهد صفحات خاصی از سایت خود را برای حذف از نتایج گوگل معرفی کنید. با ورود به این بخش و انتخاب گزینه Create a new removal request باکسی برای وارد کردن آدرس صفحه مورد نظر شما جهت حذف از نتایج یا ایندکس ها گوگل باز میشود. با وارد کردن آدرس و فشردن دکمه continue به صفحه دیگری منتقل میشوید. در قدم بعدی از شما پرسیده میشود که دلیل شما برای حذف این صفحه چیست و چه گزینه ای مد نظر شماست: Remove page from search results and cache: آدرس مورد نظر شما را از نتایج جستجوی گوگل خارج کرده و ایندکس های ثبت شده توسط روبات های گوگل برای آن را پاک میکند. Remove page from cache only: صفحه مورد نظر را بطور کلی از نتایج گوگل حذف نمی کند بلکه تنها ایندکس گوگل از این صفحه سایت را حذف میکند. Remove directory: با انتخاب این گزینه شما آدرس معرفی شده به گوگل و تمامی آدرس هایی که با این عبارت آغاز می شوند را از نتایج گوگل حذف می کنید. با این کار شما گزینه اول را بر روی تعداد زیادی از صفحات سایت خود اعمال می کنید. در نهایت این آدرس به لیست انتظار حذف از نتایج گوگل افزوده خواهد شد و مورد بررسی روبات های گوگل قرار خواهد گرفت. موفق و سربلند باشید.
 4. 1 point
  Domain Authority قدرت دامنه فاکتوری است برای پیش بینی نحوه رتبه بندی سایت‌ها در نتایج موتورهای جستجوگر مانند گوگل ارائه شده است. قدرت دامنه و تاثیر بسزای نام دامنه در سئو اهمیت بسیاری برای انتخاب نام سایت دارد. برای تعیین قدرت دامنه، باید اطلاع کافی از الگوریتم‌های گوگل داشته و بهترین دامنه را برای وبسایت خود انتخاب کرده تا مفید ترین نتایج جستجو را بدست آوریم. قدرت دامنه سایت شما اغلب در حال تغییر است.به همین دلیل، بهتر است از قدرت دامنه به عنوان مقدار رقابتی و مقایسه‌ای در مقابل با سایت‌های دیگر بجای مقدارهای قدیمی سئو داخلی سایت استفاده کنید. قدرت دامنه یا قدرت صفحه قدرت دامنه مقداری برای پیش بینی قدرت در رتبه بندی هایی که دامنه‌ها است، قدرت صفحه مقدار میزان قدرت یک صفحه به تنهایی در رتبه بندی نتایج جستجو است. چگونه قدرت دامین را بهبود بخشیم؟ برخلاف فاکتورهای دیگر سئو ، قدرت دامین به سختی به صورت مستقیم میتوان تغییر داد.قدرت دامین از فاکتورهای مختلفی تشکیل شده که هرکدام تاثیری در رتبه قدرت دامین دارند. بهترین راه برای بهبود قدرت دامین سایت ، بهبود سئو کلی سایت می‌باشد. به طور ویژه ، شما بهتر است بر روی مشخصات لینک که سئو را تحت تاثیر میگذارد با گرفتن لینک از صفحات مناسب این فاکتور را بهبود بخشید. موفق و سربلند باشید.
This leaderboard is set to Tehran/GMT+04:30
×
×
 • جدید بسازید...