رفتن به مطلب
ای پی بورد ایران

Image Description از تمامی ویژگی های منحصر بفرد سیستم بهره ببرید!!!

مقدمه ای بر پنل مدیریت ای پی بورد نسخه 4با سلام و احترام خدمت کاربران ای پی بورد ایران

 

در این تاپیک قصد داریم به معرفی پنل مدیریت IPS نسخه 4 بپردازیم و نمایی از این نسخه جهت آشنایی بیشتر کاربران قرار دهیم.

هنگامی که کاربران اقدام به نصب نسخه 4 می  نمایند در مرحله آخر نصب می توانند یک حساب کاربری مدیریت تعریف کرده و بکمک آن به پنل مدیریت وارد شوند.

 

پنل مدیریت IPS نسخه 4 تغییرات اساسی از لحاظ شکل و شمایل و امکانات در آن انجام شده است و قوی تر شده است، مدیران انجمن ها می توانند با حساب اکانت کاربری مدیریت خود وارد پنل مدیریت شده و دسترسی به منو های مختلف برای آنها فراهم شده است.

tutorials-adminpanel.jpg

منوی جستجوی سریع

 

برای جستجوی یک گزینه در پنل مدیریت، مدیران انجمن  ممکن است با مشکل مواجه شود و مسیر آن گزینه از خاطر آنها برود. یک منوی جستجوی سریع در بالای پنل مدیریت قرار داده شده که این امر را آسان نموده است.

با نوشتن قسمتی از  گزینه مورد جستجوی خود در کادر جستجو می توانید سریعا به آن قسمت رفته و تنظیمات خود را انجام دهید.

 

منوی مرتب سازی مجدد

 

یکی از امکانات خوب و جالبی که در پنل مدیریت نسخه 4 قرار داده شده است منوی مرتب سازی مجدد است. شاید شما مدیری باشید که وقتی وارد پنل مدیریت خود می شوید می خواهید به برخی از گزینه ها دسترسی سریع داشته باشید و جلوی چشم شما باشد! بکمک این گزینه می توانید موقعیت ها و گزینه های موجود در پنل مدیریت خود را جابجا نموده و ترتیب آنها را کنترل کنید.

 

 

داشبورد

داشبورد صفحه ورود به طور پیش فرض است و می تواند سفارشی شود. داشبورد پنل مدیریت شامل امکاناتی مانند نمایش آخرین کاربران عضو شده در انجمن، کاربران منتظر تایید مدیریت، ابزارک دفترچه یادداشت مدیران و ... می باشد و مدیران را جهت مدیریت بیشتر پنل مدیریت و انجمن کمک و راهنمایی می کند.

 

 


 گزارش این آموزش

×