رفتن به مطلب
ای پی بورد ایران

Image Description از تمامی ویژگی های منحصر بفرد سیستم بهره ببرید!!!

hussain

تفاوت انجمن ساز ها

Recommended Posts

سلام

بنده تازه کار هستم و میخوام تو لوکال انجمن ساز ها رو نصب و تست کنم

از لحاظ ظاهری IPB قدرتمنده اما میخواستم بدونم برتری های این انجمن ساز نسبت به ویبولتین چیه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

بنده یکی از مدیران ویبولتین بوده ام و هستم در انجمن هایی مثل وی بی پرو و... ولی به دلایل امنیتی از ویبولتین به ایپی بورد مهاجرت کردم

برتری از خیلی جهات داره مثل قدرت ویرایش کد ها و ....

من به شخصه بگم استایل های ویبولتین رو بیشتر میپسندم ولی متاسفانه مشکلاتش نذاشت وی بی رو ادامه بدم

مثلا یکی از مشکلات این باگ وی بی سئو بود که پیدا شد و کلا چون سازنده های وی بی سئو از این نسخه پشتیبانی نمیکردن و نمیکنن و حذف وی بی سئو هم فعلا ناممکن هست و مدیران ویبولتین هم درمانده اند پس بهتره نرین دنبالش

باتشکر

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام

1-انعطاف پذیری بیشتر ای پی برد:یک سوال ایا می توانید بدون دست بردن در کد های وی بی ان را شمسی کنید؟این کار با یک هوک ساده و چند خطی در ای پی برد انجام خواهد شد

ایا می توانید بدون دست بردن در کدهای هسته انجمن یا سایت مقصد ان را با هم هماهنگ کنید ؟ای پی برد این کار را با اپلیکشن هایش انجام  می دهد

2-امنیت خیلی قوی تر:فقط همین حد بگم که هیچ سایت امنیتی معتبری رو وی بی نیست

لیست سایت های بزرگی که روی ای پی برد هستند

KASPERSKY , NFL , MineCraft , NHL و يا Roxio و Evernote و BitDefender و Eset و Emsisoft و Dr Web  و bleepingcomputer و همچنين NASA

3-برای دانستن نحوه کد نویسی وی بی 5 این متن را مطالعه کنید خودتان خواهد فهمید

کد نویسی وی بی 5

4-استفاده از فناوری ایجکس:شما وقتی وی بی5 را که مدت طولانی از انتشار نگذشته و برای February 21 سال 2013 است (نسخه رسمی و معتبر نه ازمایشی ) را با ای پی برد 3 مقایسه می کنید که برای June 23 سال 2009 است  می بینید که باز هم ایجکس تقریبا برابری دارد(حتی می توان گفت ای پی برد برتر است ) حال ان که این دو سیستم اختلاف زمانی زیادی دارند و این کاملا برتری کد نویسی ای پی برد را نمایان خواهد کرد 

5-سئو:بدون وی بی سئو عملا ویبالتین سئوی وحشتناک ضعیف دارد مشکلات وی بی سئو هم که اخیرا باگ بزرگی از ان مشخص شده و دیگر پشتیبانی نیز توسط سازنده نمی شود و حتی اگر از یک افزونه یا هک دیگر هم استفاده شود باز هم ممکن است این مشکل برای ان افزونه ایجاد شود و همان طور که اطلاع دارید اگر ساختار لینک ها تغییر کنند با  چه ضربه ای در گوکل روبه رو خواهید شد اما در مقابل ان ای پی برد از یک سیستم سئو پیش رفته همراه با نقشه و موارد کامل در خود سیستم بهره می برد و نیاز به هیچ افزونه ای ندارد و با چند تغییر کوچک سئو به حد مطلوب می رسد حتی خود سیستم هم در بخش مدیریتی قسمتی به نام SEO Advice دارد که   به شما نکات منفی سئو سیستم را هشدار و می دهد و از شما می خواهد ان ها را مطلوب  کنید 

در نهایت تمام این مقایسه ها میان ای پی برد 3 و وی بی5 بود حالا ان که ای پی برد 4 در اخرین نسخه های ازمایشی است و قدرت این سیستم بسیار بیشتر از نسخه قبلی است و کیفیت خیلی بالایی دارد

با ارزوی موفقیت برای شما  :)

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

امنیت بالقوه ای داره که اون را متمایز میکنه

پشتیبانی بسیار عالی داره

امکانات بهتری داره

امکان مدیریت در پنل تنظیماتش نسبت به سایر فروم ها بهتر هست

قیمت بسیار مناسبی داره

ماژول های بسیار حرفه ای داره

قالب هاشم تقریبا مناسب اند

اکثر فروم های حرفه ای با این سیستم بالا اومدن

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم