رفتن به مطلب
ای پی بورد ایران

Image Description از تمامی ویژگی های منحصر بفرد سیستم بهره ببرید!!!

سوال

سلام ببخشید من میخوام صندوق پیام هارو ببینم یا پیام ارسال کنم یا تاپیک ایجاد کنم این ارور ایجاد میشه نمیذاره کسی نیست کمک کنه

OutOfRangeException:  (0)
#0 /home/witchtea/public_html/system/Content/Content.php(81): IPS\Patterns\_ActiveRecord::load(NULL)
#1 /home/witchtea/public_html/init.php(448) : eval()'d code(16): IPS\_Content::loadAndCheckPerms(NULL)
#2 /home/witchtea/public_html/system/Content/Content.php(258): IPS\hook24->content()
#3 /home/witchtea/public_html/system/Theme/Theme.php(780) : eval()'d code(767): IPS\_Content->truncated(true)
#4 /home/witchtea/public_html/system/Theme/SandboxedTemplate.php(57): IPS\Theme\class_core_front_messaging->messageListRow(Array, false, Array)
#5 /home/witchtea/public_html/system/Theme/Theme.php(780) : eval()'d code(862): IPS\Theme\_SandboxedTemplate->__call('messageListRow', Array)
#6 /home/witchtea/public_html/system/Theme/SandboxedTemplate.php(57): IPS\Theme\class_core_front_messaging->messageListRows(Array, NULL, false, Array)
#7 /home/witchtea/public_html/system/Theme/Theme.php(780) : eval()'d code(1660): IPS\Theme\_SandboxedTemplate->__call('messageListRows', Array)
#8 /home/witchtea/public_html/system/Theme/SandboxedTemplate.php(57): IPS\Theme\class_core_front_messaging->template('myconvo', Array, Array, Array, '\n', NULL, Object(IPS\Http\Url\Friendly), 'messenger', 'mt_last_post_ti...', '')
#9 /home/witchtea/public_html/applications/core/modules/front/messaging/messenger.php(433): IPS\Theme\_SandboxedTemplate->__call('template', Array)
#10 /home/witchtea/public_html/system/Dispatcher/Controller.php(97): IPS\core\modules\front\messaging\_messenger->manage()
#11 /home/witchtea/public_html/system/Content/Controller.php(51): IPS\Dispatcher\_Controller->execute()
#12 /home/witchtea/public_html/applications/core/modules/front/messaging/messenger.php(72): IPS\Content\_Controller->execute()
#13 /home/witchtea/public_html/system/Dispatcher/Dispatcher.php(129): IPS\core\modules\front\messaging\_messenger->execute()
#14 /home/witchtea/public_html/index.php(13): IPS\_Dispatcher->run()
#15 {main}

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

Recommended Posts

• 0

قالب ها را حذف کنید

سپس یک قالب جدیداز طریق پنل مدیریت از بخش قالب ها درست کنید و به حالت پیشفرض قرار دهید در این حالت نسبت به بررسی مجدد اقدام بفرمایید

در صورتی که تمایل داریدمی توانید سطح دسترسی را برا بنده از طریق پیغام خصوصی ارسال نمایید تا بنده هم تست کنم این خطا را

با احترام

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
  • 0

با سلام خدمت شما

با توجه به اینکه تازه انجمن را نصب و راه اندازی نموده اید:

لطفا ابتدا بررسی بفرمایید تمام موارد مورد نیاز (هاست) جهت نصب و راه اندازی سیستم انجمن ساز ips فراهم است!

تست در حالت قالب پیشفرض را هم بررسی بفرمایید

از آخرین نسخه انجمن ساز بهره ببرید

با احترام

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
  • 0
8 minutes ago, محمدیان said:

با سلام خدمت شما

با توجه به اینکه تازه انجمن را نصب و راه اندازی نموده اید:

لطفا ابتدا بررسی بفرمایید تمام موارد مورد نیاز (هاست) جهت نصب و راه اندازی سیستم انجمن ساز ips فراهم است!

تست در حالت قالب پیشفرض را هم بررسی بفرمایید

از آخرین نسخه انجمن ساز بهره ببرید

با احترام

تمام امکانات رو دارم حتی روی قالب خود پیشفرض انجمن ساز میذارم باز مشکل داره مشکل از کجاست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم