رفتن به مطلب
  • 0
amirhosseinm

ارتقاع یا ماندن روی نسخه 3 ؟

سوال

سلام خدمت دوستان عزیز
نسخه فعلی که در حال استفاده بودم  IPB3 هست اخرین نسخه 
بعد از ارتقاع ورژن php سرور از 5.3 به 5.6 انجمن دچار مشکل شد و با ارور Fatal Erorro مواجه شدم که دسترسی کلی به انجمن قطع شده بود 

متن ارور :

نقل قول

Your settings could not be read by IP.Board. This is a fatal error and IP.Board cannot function while this issue persists.

This issue is generally caused by changing your character set in the ACP to one that does not support data stored in the rest of your settings, or by restoring a database backup/completing a server transfer and importing your database tables using the wrong character set or collation. You should contact IPS Technical Support for further assistance.

بعد از تغییر ورژن php 5.6 به 5.3 انجمن دوباره به حالت عادی برگشت 
سوال اینجاست که ورژن 3 IPB با php +5 مشکل داره ؟ الان من مجبورم یا هاست رو عوض کنم یا ارتقاع بدم به نسخه 4 

الان هاستی که در حال استفاده ازش هستم از نت افراز هست و ورژن php 5.6 رو داره ولی mysql ورژنش با چیزی که Ips 4 میخواد هماهنگ نیست و پایین تر از 5.1 هست

حالا سوالی که دارم اینه که چجوری نسخه 3 رو با ورژن 5.6 نگه دارم بدون داشتن مشکل ؟
اگر مجبور به آپدیت هستم , نسخه 3.4 برای تبدیل به 4 تنظیمات خاص یا به تبدیل دیتابیس نیاز داره ؟
اگر آموزش تبدیل از 3 به 4 لطف کنید برام بفرستید ممنون میشم 

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

Recommended Posts

• 0
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود بر شما

برای استفاده از سیستم IPS  باید از سرور های به روز استفاده کنید!

بلاخره آپدیت ها به منظور جلوگیری از نفوذها و ارتقای کیفیت کاری سیستم ها هستن

اگر نیاز به هاست خوب دارین بنده در خدمتتون هستم سور به روز در آلمان در اختیار دارم

برای به روز رسانی هم همه ی سیستم های جدید نیاز به به روزترین امکانات سرور هستن و باید با دید اینده نگرانه حتما از سرورهای به روز استفاده کنید و همیشه اپدیت ها رو دریافت و سییستم IPS خودتون رو به روز نگهدارید

برای تبدیل به نظر بنده اگر نمیخواین به مشکلی بر بخورید میتونید خیلی راحت سرورتون رو انتقال و تغییر بدین تا اینکه هزارتا مشکل دیگه روو تحمل کنید

بنده همیشه هم هاست ها رو اپدیت نگه میدارم و هم سیستم مدیریت IPS و سایر cms های مورد استفاده رو

اگر نیازی به مشاوره داشتین بنده در خدمتتون هستم با پیامک میتونید درخواست مشاوره و تعیین وقت مکالمه داشته باشین

موفق و پایدار باشین

^_^

ویرایش شده در توسط مهندس محتشم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
  • 0

باسلام خدمت شما

100% پيشنهاد مي شود از اخرين نسخه 4 بهره ببريد

اگر در ارتقا مشکل داريد مي توانيد دسترس بدهيد و همکاران ما کار ارتقا را انجام دهند.

براي ارتباطات سريعتر مي توانيد در گروه تلگرام عضو شويد

با احترام

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم